O nas

Witajcie w świecie bezalkoholowych win, piw! Jest nam bardzo miło, że do nas zaglądacie! To już ponad trzy lata od momentu kiedy zdecydowaliśmy się popularyzować w Polsce bezalkoholowe piwa i wina! Nie ma co ukrywać: głównym obszarem naszej działalności jest oferowanie WAM (naszym klientom) wszystkiego co najlepsze gdy chodzi o alkohole bez alkoholu…Wiemy, że to może dziwnie brzmi ale mocno wierzymy w to, że również w Polsce jest miejsce na piwo i wino w wersji bezalkoholowej!

Po pierwsze edukacja:

Te trzy lata działalności dały nam bardzo dużo doświadczeń i pokazały jak trudno jest zaistnieć z tak nietypowymi produktami! Pokazały również, że oprócz sprzedaży musimy dużo pracować nad przekazywaniem podstawowej wiedzy o bezalkoholowych piwach i winach. Nie da się ukryć, że wciąż w Polsce zdecydowana większość ludzi po prostu nie wie, że istnieją bezalkoholowe wina. Trochę lepiej jest z wiedzą o piwach bezalkoholowych ale tu wyraźnie widać, że gdzieś przez lata przyczepiła się to tego produktu opinia, że piwo bezalkoholowe fatalnie smakuje…Co naszym zdaniem nie jest prawdą. Mamy u nas kilka takich, które praktycznie niczym się nie różnią od tych z alkoholem. Dlatego zdecydowaliśmy się utworzyć blog, by móc tu szerzej przedstawiać Wam bezalkoholowe piwa i wina!

Po drugie zdrowie:

Drugi powód tego, że zdecydowaliśmy się na ten blog jest zgoła odmienny. Jest bardziej osobisty bo postawiliśmy sobie za jeden z głównych celów w naszym życiu to, że chcemy po prostu żyć zdrowo i bezpiecznie. Oznacza to edukację naszą i naszych dzieci, tak abyśmy wszyscy wiedzieli jak zdrowo żyć, jak zdrowo jeść, jak zdrowo pić. Żeby się do tej edukacji bardziej zmobilizować postanowiliśmy systematycznie dzielić się z Wami tym, co udało nam się przeczytać, nauczyć, usłyszeć! Wierzymy w to, że to My sami poprzez naszą dietę i to w jaki sposób podchodzimy do aktywności fizycznej zdecydujemy o tym jak długo będziemy żyć oraz o jakości przyszłego życia. Dziś można powiedzieć, że jesteśmy jeszcze młodzi (między 30 a 40l) i pełni sił ale wiemy, że przyjdzie czas, kiedy to się zmieni. To co robimy teraz ma ogromny wpływ na to w jaki sposób będziemy funkcjonować za 20 czy 30 lat! To nasze dzisiejsze decyzje na to wpłyną. Dlatego na naszym blogu znajdziecie wiele treści na temat tego jak dziś żyć, aby być zdrowym jak najdłużej!

Po trzecie liczymy na Was:

Trzeci powód powstania tego bloga jest jakby podsumowaniem dwóch poprzednich. Jesteśmy pewni, że każdy z Was gdzieś tam w środku ma świadomość tego, że powinniśmy unikać alkoholu żeby zdrowo i długo żyć! Pomóżcie nam szerzyć ideę bezalkoholową bo naprawdę warto! Pokażcie innym, że da się pić piwo bezalkoholowe! Niech bezalkoholowe pojawią się w każdym domu i każdej knajpie czy restauracji aby każdy mógł sięgnąć po alternatywę! My sami tego nie zrobimy! Nie mamy szans, aby się przebić z bezalkoholowymi do dużych sieci detalicznych, nie chcemy też angażować się w kosztowne kampanie promocyjne! Jedyna szansa to skorzystać z Waszej pomocy! Niech ten blog będzie więc miejscem gdzie Wszyscy razem będziemy mogli dzielić się pomysłami na popularyzację bezalkoholowych w Polsce. Niech Wasze komentarze stanowią dużą część tego bloga!